Rezervace

Na první návštěvu si s sebou přineste veterinární zprávy, rentgeny a videa pro posouzení stavu pacienta a sestavení rehabilitačního plánu. Můžete nám potřebné dokumenty zaslat spolu s rezervací termínu.

Při první terapii se seznámíme s pacientem, ukážeme mu s čím bude pracovat (hydroterapeutická vana, balanční pomůcky, atd.) a uděláme vstupní vyšetření.

Chceme, aby si Váš mazlíček vybudoval důvěru a nebyl ve stresu z nového prostředí. Proto mu dáme čas i prostor a se vším ho seznámíme. Věříme totiž, že spokojený a šťastný pes bude lépe spolupracovat a bude se k nám vracet rád.

Na základě konzultace s majitelem sestavíme rehabilitační plán na míru a vše si vysvětlíme.

Pokud Váš pejsek trpí potravinovými alergiemi nebo má speciální stravu, doneste si prosím vlastní pamlsky. V ordinaci máme na výběr několik druhů pamlsků, ale ne každému mohou vyhovovat.

Pokud váš mazlíček bude trpět akutními stavy vyžadující veterinární pomoc nebo bude trpět střevními potížemi či záněty, bude mít otevřené rány nebo fenka začne hárat, zavolejte nám a termín zrušte.

Po dokončení rezervace termínu, Vám přijdou instrukce na email.

Bezpečnostní kód:
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Rezervovat
  • Máte-li k dispozici veterinární zprávu, RTG, videa, či jinou dokumentaci, můžete nám ji zaslat na info@rehabkypropsy.cz případně přes WhatsApp na naše telefonní číslo 778 554 180.
  • Pokud máte natočené video, kde je viditelný problém Vašeho mazlíčka, zašlete nám ho prosím na email, nebo ho vezměte s sebou.
  • Poprosíme, aby byl Váš pes před návštěvou vyvenčený, vyčesaný a aby ideálně 2 hodinky před terapií nejedl.
  • Pokud Váš pejsek bude trpět akutními stavy, střevními potížemi, záněty nebo bude mít otevřené rány nebo Vám začne fenka hárat, zrušte termín terapie.
Follow by Email
Instagram