O nás

Bc. Adriana Marková, CertCAAPR

Certifikovaný fyzioterapeut malých zvířat, majitelka

Můj příběh, jak jsem se dostala k fyzioterapii psů, začíná již v útlém dětství. Od malinka jsem milovala všechny zvířata a to hlavně psy. Mým životním snem bylo stát se veterinářkou a být obklopena psy.

Nic z toho se ale nedělo a místo na veterinární školy, jsem šla studovat sociální obory. Po dokončení bakalářského studia jsem pokračovala ve studiu magisterském, které jsem ale předčasně ukončila. Dodnes toho ale nelituji, neboť jsem se pomalu, ale jistě blížila ke splnění svému snu.

Během magisterského studia jsem se rozhodla, že si doma otevřu školku a hotel pro psy. Seznámila jsem se s veterinářkou, se kterou spolupracuji dodnes. Začala jsem hlídat nejrůznější psy, a čím dál tím častěji jsem hlídala psy nemocné, po operaci nebo se zvláštními potřebami, které by v běžném hotelu nemohli být uspokojeny. A jak to tak bývá, čím více jsem byla obklopena psy, tím více jsem studovala a hledala informace, jak mým svěřencům pomoci.

A tak jsem se dozvěděla o fyzioterapii psů a započala své několikaleté studium s těmi nejlepšími odborníky v oboru.

Chtěla bych jim velmi poděkovat za znalosti a zkušenosti, které mi předali a za to, že mi pomohli k mému snu.

Mezi ně patří veterinární neurolog MVDr. Aleš Tomek, veterinární ortoped MVDr. Jan Beránek, DipECVS, MRCVS, veterinární fyzioterapeutka MVDr. Helena Potfajová, MVDr. Doroty Lippert a fyzioterapeutkám Mgr. Barbora Šulcová, CCRP a Bc. Kateřina Plačková, Dis., CCRP, CCFT.

Follow by Email
Instagram